Hafta İçi Sabah 09:00 Akşam 18:00

24 saat teknik destek

Garantili Ürünler

Dünya Markası Ürünler

Hemen Ara 0232 743 46 40

Seferihisar İZMİR

Hakkımızda

esqueleto explosivo slot for us players best lesbian websitebuy research paper online write my essay now

esqueleto explosivo slot for us players best lesbian website

      TEOS TEKNİK olarak, iklimlendirme sistemlerinin projelendirme ve montaj faaliyetleri üzerinde çalışıyoruz.

      Firmamız, Johnson Controls ve Conavate Enerji Sistemleri bünyesi altında klima / ısı pompası ürünlerinin satış, pazarlama, montaj faaliyetlerini yürütmektedir.

      Tüm ürünlerimiz müşteri memnuniyeti göz önüne alınarak iç piyasaya sürülmüştür.

      Faaliyetlerimiz içerisinde yerden ısıtma, kalorifer tesisatı projelendirilmesi ve montajı da bulunmaktadır. Faaliyet alanımız tüm İzmir bölgesini kapsamaktadır.

      Çözüm ortaklarımız vasıtasıyla bireysel konutlar ile orta çaplı işletmelerin ihtiyacını karşılayacak şekilde güneş enerjisinin kullanımı, elektrik üretimi vb. hususların da projelendirme ve montajında müşterilerimize yardımcı oluyoruz.

      Çağdaş ve ekolojik yaşamın önemini arttırmaya başladığı günümüzde bu vizyona uygun, ileri teknoloji kullanan, çevreci, düşük işletim maliyetli, Yüksek Teknolojiye sahip Isıtma/soğutma Sistemlerini halkımızın hizmetine sunmak üzere buradayız.

JOHNSON CONTROLS-HİTACHİ  

150’den fazla ülkede faaliyet gösteren bir firma olarak; binalarda enerji optimizasyonu ve işletme verimliliği sağlayan ısıtma, havalandırma, iklimlendirme, soğutma ve bina yönetim sistemlerinde lider bir ekipman, otomasyon ve servis sağlayıcısıdır.

Johnson Controls, dünya çapında, binalarda enerji verimliliğini artıran ve işletme maliyetlerini düşüren ürünler, hizmetler ve çözümler sunar.

Johnson Controls için birinci öncelik; doğanın dengesini korumak ve çalışanlarına sağlıklı ve güvenli bir çalışma ortamı yaratmaktır.

CONAVATE ENERJİ SİSTEMLERİ

İsmindeki (Can-inovate) inovasyon ruhu ile hareket eden şirket, 1965 yılından beri elektronik, IT, haberleşme, enerji, inşaat, vs. konularında ülkemize bir çok yenilik kazandırmıştır. Dünyanın bir çok yerinde temsilciliği olduğu gibi, bir çok firma ile de çözüm ortağı olarak çalışmaktadır.

Çekmeköy’de 40.000 m2 alanda üretim yapan firma, yenilenebilir enerji kullanarak ısıtma, soğutma ve sıcak su için inovatif cihazlar üretmektedir. Bu üretim, ülke ekonomisinin enerjiden bağımsız hale gelmesinde katkıda bulunurken, tüketicinin parasının cebinde kalmasını sağlamaktadır.

Alman ekolü ile yola çıkan firma, yenilenebilir enerjiyi daha yaygın hale getirebilmek için bir çok ARGE’yi başarı ile tamamlayarak; çevreci, en yüksek verimli, emsalsiz özelliklerde, cihazları konut, AVM, ofis ve proses tekniğinde müşterilerinin kullanımına sunmuştur.

Yenilenebilir enerji ile daha çevreci, iklim dostu ve ekonomik yarınlara..